dhosting - hosting dla stron www / for / wordpress na miarę XXI wieku (14 dni darmowego testu)

Obrazek

Z firmą dhosting mam przyjemność współpracować od 2017 roku. Od tamtego momentu, na naszej drodze nie było żadnych problemów, nieporozumień czy innych nieprzyjemnych sytuacji. Wszystko działa tak, jak powinno działać w solidnej firmie hostingowej. Zresztą sami możecie wszystko sprawdzić, gdyż wszystkie moje strony, blogi i fora są przetrzymywane właśnie u nich (i to nie tylko na jednym koncie).

W tej firmie nie ma podziału na konta hostingowe słabsze i mocniejsze. Tutaj kupując usługę hostingową (stała cena dla każdego), system sam będzie skalował zasoby, aby obsłużyć ruch na witrynach. Stąd też wzięła się nazwa Elastyczny Web Hosting. Każda osoba kupująca usługę w dhosting otrzymuje na start serwer o parametrach:
  • 1 GHz CPU
  • 1 GB RAM
  • 50 GB SSD

To w zasadzie wystarczy, aby spokojnie obsłużyć kilka stron z średnim ruchem. A tym bardziej dla osób, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki z zarządzaniem stronami internetowymi. Firma również wykonuje bezpłatny wstępny audyt RODO dla strony.

Z dodatkowych plusów tego konta hostingowego wymienię jeszcze:
  • brak limitu podpiętych domen
  • brak limitu baz danych
  • brak limitów adresów poczty e-mail
  • megawydajność dzięki LiteSpeed
  • darmowy certyfikat SSL do każdej podpiętej domeny
  • dedykowany panel do obsługi poczty
  • super profesjonalny panel administracyjny

Na tym panelu (i obsłudze poczty) pracuje się bardzo szybko i sprawnie. Paroma kliknięciami można zrobić kopię dowolnej bazy danych i ją w razie czego jeszcze szybciej przywrócić. Oprócz tego, każda podpięta domena ma możliwość automatycznego skorzystania z usługi cloudflare. Nic nie musimy robić - system wszystko sam skonfiguruje. Dla bardziej wymagających osób istnieje możliwość wykorzystania narzędzia CRON oraz SSH. Z poziomu panelu można również użyć narzędzia WHOIS do sprawdzania domen.

Obrazek

Ciekawostką jest również usługa elastycznego hostingu, która pozwala na zwiększenie parametrów serwera, ale tylko w przypadku, gdy faktycznie zajdzie taka potrzeba. Prowadząc forum, zwiększony ruch na nim jest z reguły w godzinach popołudniowych. Zamiast wywalić błąd o przeciążeniu serwerów, system sam podniesie jego parametry i użyje do tego momentu, aż ruch na stronie się zmniejszy. Za taką usługę płacimy tylko za czas, kiedy serwer zwiększył swoje parametry. Ja od początku współpracy z dhostingiem wpłaciłem 15 złotych na Elastyczny Web Hosting i zużyłem dopiero z tego budżetu 0,32 zł.

Koszt konta hostingowego na rok to jedyne 200zł + VAT (244zł brutto). W skali miesiąca wychodzi to w granicach 20 złotych (a jak zamówisz z linku poniżej, to cena obniży się o 5%). Wg mnie to niewiele jak za tak profesjonalną usługę. W cenie jest również wliczone przeniesienie Twoich stron do dhostingu. W tym celu należy skontaktować się z supportem.

» testuj przez 14 dni i odbierz zniżkę -5% «
rejestrując się tego linku wspierasz rozwój tego forum
- - -
» iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej → www.inwestycjewinternecie.pl
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
» zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hostingi / Domeny / Serwery / Proxy”