landingi.pl - twórz landing page jak profesjonalista (bez znajomości programowania)

#1
Obrazek

Szanowni forumowicze! Ostatnio wspominałem o dobrym hostingu pod strony www, a dziś chciałbym nieco więcej opowiedzieć o kolejnym polskim produkcie. Mowa o platformie landingi.pl, która służy do tworzenia stron sprzedażowych / lądowania i generowania leadów bez znajomości programowania. Sam korzystam z ich usług od końca 2015 roku i jestem bardzo zadowolony. Pomyślałem więc, że podzielę się swoją opinią na ich temat również z Wami.


Landingi.pl to wyjątkowa platforma. Już na pierwszy rzut oka widać, iż jest tworzona przez profesjonalistów. Każdy element na stronie jest wykonany z troską o nawet najmniejszy szczegół. I tak samo jest ze wszystkimi narzędziami, które oferują swoim klientom. Dział obsługi klienta, to wręcz majstersztyk. Można napisać do nich poprzez wbudowany czat, e-mail lub zadzwonić. Obsługa jest bardzo miła i pomocna. Nie ma dla nich problemu nie do rozwiązania.


Gdyby się komuś wydawało, że to platforma do tworzenia landing page'y tylko dla profesjonalistów, to jest w błędzie. Stworzyli ją z myślą o wszystkich. I nie ważne czy dopiero zaczynasz tworzyć swój pierwszy landing page czy może już masz sporo w tym doświadczenia. Mnogość dostępnych narzędzi, gotowych templatek czy integracji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Tutaj każdy doceni bardzo prosty i intuicyjny edytor, dzięki któremu w prosty sposób stworzycie wszystko, co tylko przyjdzie Wam do głowy. W zasadzie to jedynie wyobraźnia może Was ograniczyć.


Obrazek


A co jeśli nie jesteś wybitnym grafikiem i masz problemy z wykonaniem dobrze wyglądającej strony? Z platformą landingi to nie problem. Zespół na bieżąco przygotowuje gotowe szablony. Obecnie do swojej dyspozycji macie ponad 200 responsywnych szablonów. A jeszcze w tej kwestii nie powiedzieli ostatniego słowa. Kwestią czasu jest, nim pojawią się kolejne wysokiej jakości templatki. Oto kilka z nich:


Obrazek

I mógłbym tak pisać o nich jeszcze z kilkadziesiąt kolejnych akapitów. Po prostu jestem wręcz zachwycony tym, co przy pomocy ich narzędzi można stworzyć. Jednak ograniczę się już tylko do wymienienia (pewnie i tak coś pominę) tych najistotniejszych funkcji:
 • edytor typu drag&drop
 • biblioteka ponad 200 gotowych szablonów
 • biblioteka ikon
 • ogromny zbiór czcionek
 • biblioteka ponad 5000 gotowych do użycia zdjęć
 • dopasowywanie wyglądu do urządzeń mobilnych
 • tworzenie stron po konwersji
 • łatwość dodania takich elementów zewnętrznych jak: własny kod HTML / CSS / JS
 • możliwość podpięcia wielu współpracowników do jednego konta
 • możliwość podpięcia własnej domeny
 • wiele różnych opcji integracji z zewnętrznymi narzędziami
 • możliwość gromadzenia leadów i ich eksport
 • łatwe integracje z ponad 35 narzędziami
 • obszerne statystyki
 • możliwość przeprowadzania testów A/B/x

Wszystkie stworzone landingi są przetrzymywane w chmurze Amazon. Daje to gwarancję, iż będą one dostępne w 99,5% czasu. Dodatkowo każdy z nich posiada certyfikat SSL i jest zgodny z każdą przeglądarką internetową. Istnieją również wtyczki pod takie systemy jak np. Wordpress, gdzie szybko zaimportujecie swoje gotowe landing page'y do tego CMSa.


I na koniec jeszcze wspomnę o dwóch ważnych kwestiach. Pierwsza z nich to ogromna a zarazem darmowa baza wiedzy. Znajdziecie tam gigabajty cennej wiedzy na wszystkie tematy, jakie mogą trapić kreatorów landingów. Począwszy od obsługi edytora a skończywszy na instrukcji podpięcia własnej domeny. Warto tam zaglądać i korzystać z opublikowanej wiedzy. A druga kwestia to już fakt, który nie muszę za bardzo komentować. Wiesz kto korzysta z tego narzędzia? Sporo największych firm świata (ponad 4000). Zresztą zobaczcie sami:

Obrazek
Koszt narzędzia od landingi.pl w mojej ocenie nie jest wygórowany względem funkcji, które dostaniesz w zamian. Miesięcznie jest to 121.77 PLN brutto. Jednak płacąc za rok z góry (1,094.70 PLN brutto) oszczędzasz aż -25%. W przeliczeniu na dzień wychodzi to zaledwie mniej niż 3 złote!


» załóż konto testowe i stwórz swój landing page «
rejestrując się tego linku wspierasz rozwój tego forum
- - -
» iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej → www.inwestycjewinternecie.pl
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
» zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy / Narzędzia”