Plus500 - broker CFD z przyjazną platformą transakcyjną

#1
Obrazek
*80.6% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.


Dziś chciałbym Wam przybliżyć platformę Plus500 z usług której korzystam już ponad kilka lat. Jest to broker, który umożliwia handel na kontraktach CFD (z ang.: Contract For Differences - Kontrakty Różnic Kursowych). Na rynku działają już bardzo długo, bo od 2008 roku. Ich główna siedziba znajduje się w Izraelu ale posiadaj również swoje biura w Europie (np. w Londynie). Firma jest mocno regulowana np. poprzez brytyjski urząd finansowy (Financial Conduct Authority) oraz Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd. Plus500UK Ltd autoryzowana i regulowana przez FCA (nr 509909). Plus500CY Ltd autoryzowana i regulowana także przez CySEC (# 250/14). Platforma jest również notowana na Głównym Rynku Londyńskiej giełdy a jej wartość jest szacowana na 1.000.000.000 dolarów.


Dołączając do platformy można wybrać pomiędzy kontem realnym a kontem demonstracyjnym. Ja polecam od razu założyć konto realne i wówczas przełączyć się na konto demo. W między czasie handlując na koncie demo można ten czas wykorzystać na zweryfikowanie swojego konta realnego, ponieważ może to zająć od kilku godzin do nawet kilku dni.


Zarówno panel użytkownika jak i sama platforma jest bardzo łatwa i prosta w obsłudze. Nawet osoby, które nigdy wcześniej nie miały z nią styczności się bardzo szybko na niej odnajdą. W dodatku całość jest przetłumaczona na nasz język. Wszystko co potrzeba aby handlować jest pod ręką i ułożone w odpowiednich zakładkach. Zresztą zobaczcie sobie sami jak to wygląda od środka (obrazek podglądowy):

Obrazek
Platforma działa na każdym urządzeniu (komputery, telefony i tablety). Istnieje również możliwość ściągnięcia dedykowanego oprogramowania na Windows 10, MacOS, Android czy iOS. Wszystko działa płynnie i stabilnie na każdym urządzeniu.


Plus500 oferuje swoim klientom ogromny zestaw instrumentów finansowych do handlowania. Poniżej wklejam tylko te najważniejsze, które się tam znajdują - resztę znajdziecie po zalogowaniu się do swoich kont:
 • akcje
 • surowce
 • towary
 • kryptowaluty
 • indeksy
 • forex

Oferta jest w miarę na bieżąco aktualizowana. Broker stara się dostarczać takie instrumenty, które są w dużej mierze pożądane przez traderów. Można również do nich napisać z zapytaniem o nowe instrumenty na platformie. Być może to przyśpieszy ich dodanie w przyszłości, jeśli rozważali wcześniej taką możliwość, ponieważ broker jest bardzo przyjaźnie nastawiony do swoich klientów i słucha ich wymagań.


Jeśli chodzi o temat wpłat i wypłat, to broker zdecydowanie stanął na wysokości zadania. Do naszej dyspozycji oddał wiele sposobów na deponowanie i wypłacanie środków. Oto kilka z nich:
 • zwykły przelew bankowy
 • szybki przelew bankowy
 • karta debetowa / kredytowa
 • neteller
 • paypal

Poniższe opłaty mogą zostać naliczone na Twoje konto, w zależności od Twojej działalności handlowej:
 • Finansowanie przez noc - kwota finansowania z dnia na dzień jest dodawana lub odejmowana z konta, gdy pozycja jest utrzymywana po określonym czasie (określanym jako "Czas finansowania w nocy").
 • Gwarantowane zlecenie stop - unikalny rodzaj zlecenia, który pomaga zarządzać ryzykiem, gwarantując stop loss. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej funkcji, pamiętaj, że ponieważ gwarantuje ona, że Twoja pozycja zostanie zamknięta po określonej, żądanej stawce, podlega ona szerszemu zakresowi. Możesz przeczytać więcej na ten temat tutaj.
 • Opłata za nieaktywność - zostanie nałożona opłata w wysokości do 10 USD, jeśli nie zalogujesz się na platformę transakcyjną przez okres trzech miesięcy.

Gdybym nigdy wcześniej tej platformy nie używał i posiłkował się jedynie opiniami z internetu (a wiele z tych negatywnych nie mają już odzwierciedlenia w rzeczywistości), to pewnie nigdy bym nie założył u nich konta. Ja jednak zdecydowałem się na ten krok kilka lat temu i nie żałuję. Obecnie platforma działa bardzo szybko i stabilnie, nie ma najmniejszych problemów z wypłatami zarobionych pieniędzy. Jest to moja ulubiona platforma do handlu kontraktami CFD obecnie. Więcej na jej temat przeczytacie także u mnie na blogu, gdzie napisałem recenzję platformy plus500.


» załóż konto na platformie Plus500 «
rejestrując się tego linku wspierasz rozwój tego forum
- - -

*80.6% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku
handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy możesz pozwolić
sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

- - -
» iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej → www.inwestycjewinternecie.pl
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
» zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brokerzy”