Azimo - szybkie i bezpieczne przelewy międzynarodowe do 195+ krajów + dwa przelewy za darmo + 50zł od poleconego! [HIT]

Obrazek
Azimo to sprawdzony serwis, który oferuje szybkie, tanie i bezpieczne przelewy międzynarodowe. Pomimo tego, że na rynku działa już kilka lat, to dopiero odkryłem go niedawno. Obecnie używam go do każdego transferu zagranicznego z uwagi na bardzo dobre kursy wymiany walut oraz minimalne opłaty. Na rzecz Azimo przestałem nawet używać typowych kantorów internetowych, ponieważ w odróżnieniu od nich, Azimo potrafi zaksięgować przelew już po parunastu minutach! W dzisiejszych czasach, tak krótki czas oczekiwania na transfer powinien już być standardem (a niestety w większości typowych kantorów jeszcze tak nie jest).

Do Azimo dołączyć może każdy. Wystarczy założyć darmowe konto (najlepiej z linku na końcu wpisu, gdzie otrzymasz dodatkowe pieniądze na start) i wybrać jedną z metod transferu środków. Na początku używania aplikacji nie trzeba dokonywać żadnej weryfikacji. Mogą się one pojawić w późniejszym czasie. Ja do tej pory nie zostałem zweryfikowany. W tej chwili dzięki Azimo możesz wysłać pieniądze za pomocą:
  • karty kredytowej / debetowej
  • przelewu bankowego
W odróżnieniu od typowych kantorów, tutaj sam proces transferu pieniędzy jest bardzo prosty. Wystarczy, że wpiszesz kwotę w danej walucie a system sam obliczy jej kurs wymiany. Ja używam danych z karty kredytowej, ponieważ pieniądze na polskim koncie mam zazwyczaj w ciągu 30 minut. Jednak nigdy nie czekałem dłużej niż do końca obecnego dnia.

Obrazek

Wiecie już, że kursy wymiany walut są bardzo dobre (nigdy nie miałem gorszego niż w czołowych kantorach internetowych). Również opłata za transfer jest bardzo niska w stosunku do standardowych przelewów bankowych. Nie zapominajmy, iż pierwsze dwa przelewy są za darmo. Jedyny trick jest taki, iż trzeba się zarejestrować z czyjegoś polecenia (możecie to uczynić z linku na dole) oraz wykonać je poprzez ich aplikację mobilną. Później przelew to kwota około 5 złotych (ja za zwykły przelew międzynarodowy z duńskiego banku musiałem płacić 25 złotych i czekać około 2-3 dni na zaksięgowanie).

Mocno zachęcam również do pobrania ich aplikacji na urządzenia mobilne. Dzięki temu pieniądze możecie wysłać praktycznie od ręki. Wszystko sprowadza się w zasadzie do kilku kliknięć i potwierdzenia nadania przelewu. Raz wprowadzony odbiorca pozostaje już zapisany na koncie, dzięki czemu transfer pieniędzy jeszcze bardziej przyśpiesza.

Obrazek

Przy pomocy Azimo możesz również zarabiać pieniądze. Wystarczy, że po założeniu konta polecisz Azimo innym osobom. Jeśli osoba polecona wykona przelew na równowartość 500 złotych lub więcej, to zarówno Ty jak i ta osoba otrzymacie po 50 złotych na kolejne przelewy międzynarodowe. Dane do polecania znajdziesz w rozwijanym menu na górze po prawej stronie. A jeśli konto masz założone na inny adres niż Polska, to ekwiwalent 50 złotych zostanie zamieniony na kwotę w lokalnej walucie (w moim przypadku jest to po 100 koron duńskich od polecenia).

Obrazek

Na sam koniec tylko dodam, iż obecnie na rynku nie widzę żadnej lepszej alternatywy do szybkich i bezpiecznych przelewów międzynarodowych. Wysyłam przelewy prosto z karty kredytowej oraz debetowej (system zapisuje dane z karty, dlatego zalecam po wykonaniu przelewu przejście w aplikacji kolejno do: MOJE AZIMO → MOJE KARTY i usunięcie jej po transferze). Pieniądze mam zazwyczaj na polskim koncie (zarówno w mBanku jak ING) jeszcze tego samego dnia (nigdy później niż w godzinę po wykonaniu transferu w ciągu dnia). Dodatkowo system poleceń znajomym, którzy również mieszkają na obczyźnie sprawia, iż najbliższe 50 przelewów nie będą kosztować mnie ani grosza. Zatem pomyśl - jeśli mieszkasz za granicą, często wysyłasz przelewy do Polski i masz paru znajomych, którym możesz polecić tę aplikację, to może warto tak zrobić. Na pewno zaoszczędzisz czas i pieniądze.

» wyślij pieniądze i zarób 50 złotych z Azimo «
rejestrując się tego linku wspierasz rozwój tego forum
- - -
» iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej → www.inwestycjewinternecie.pl
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
» zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Re: Azimo - szybkie i bezpieczne przelewy międzynarodowe do 195+ krajów + dwa przelewy za darmo + 50zł od poleconego! [H

@marek2385 dziękuje za opinię! Ja wczoraj i dziś puszczałem kolejne przelewy i ponownie w mniej niż godzinę miałem je na kontach w Polsce. Póki co nie widzę żadnej konkurencji dla Azimo.
» iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej → www.inwestycjewinternecie.pl
» zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl

Re: Azimo - szybkie i bezpieczne przelewy międzynarodowe do 195+ krajów + dwa przelewy za darmo + 50zł od poleconego! [H

Dziś o 8:37 wysłałem znaczną kwotę poprzez Azimo na mBank. O godzinie 9:14 pieniądze zostały zaksięgowane!

Ps. Coraz więcej osób widzę, że się rejestruje z link umieszczonego w pierwszym poście. Pamiętajcie, że zarówno Ty jak i ja otrzymamy za to prowizję na kolejne przelewy w aplikacji :-) Jest to oferta win-win dla każdej ze stron.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kantory internetowe”